www

O projekcie

DomTechnik działa na terenie Warszawy i jej okolicy. Oferuje kompleksową budowę domu. Od projektu, załatwiania wszelkich pozwoleń, poprzez budowę, kończąc na wykończeniach.

Ekipa wspaniałych specjalistów ze swoich dziedzinach zasługiwała na stronę, któa w interesujący sposób zaprezentuje ponad 100 zbudowanych inwestycji.

Ze względu na to, że klientami DomTechnik są przeważnie osoby prywatne, budujące swoje domy, zdecydowaliśmy się na ciepły i przyjemny wizerunek, który zaowocuje zaufaniem przyszłych klientów do firmy DomTechnik.

Zakres prac

W ramach tego projektu wykonaliśmy:

Stworzenie wizerunku

Projekt graficzny

Kodowanie strony

Wdrożenie do CMS

Wideo-Pokaz

Technologie

Pragnąc sprostać wyzwaniu firmy DomTechnik i stworzyć stronę dostosowaną do ich potrzeb, zastosowaliśmy następujące technologie:

Priorytetem było uzyskanie ciepłej i efektownej oprawy graficznej strony. Należało przede wszystkim zbudować godny zaufania wizerunek firmy, która pomaga swoim klientom budować domy marzeń.

Desktop

Rozwiązania

Specyfika projektu DomTechnik, wymagania i oczekiwania jego użytkowników zaowocowały w kilka szczególnych elementów, które warto przedstawić.

Przyjazny Wordpress

Aby umożliwić obsługę strony bez znajomości jakiekolwiek języka programowania zastosowano system zarządzania Wordpress. Jednak ze względu na bardzo dużą ilość elementów i pól do uzupełnienia, należało przekształć typowe rozwiązania z systemu Wordpress na bardziej przyjazne i zautomatyzowane.

Interaktywne elementy

Kompleksowa budowa domów to skomplikowane przedsięwzięcie. Przed klientami stoi ogromna ilość wyzwań: finansowych, urzędniczych i realizacyjnych, Ponad to Budownictwo jest złożoną i obszerną dziedziną. Sztuką jest, aby w sposób prosty i przyjazny sposób wprowadzić osoby w proces budowy domu.

Projekt graficzny Kodowanie RWD Wdrożenie Optymalizacja SEO

Laurazja

Wyprawy trampingowe, krajoznawcze i tematyczne do Azji, Afryki i obu Ameryk

DOWIEDZ SiĘ WIĘCEJ

Wizerunek Strategia Projekt graficzny Kodowanie Wdrożenie RWD Optymalizacja SEO

Kurs Na Wschód

Poznaj prawą stronę mapy!

DOWIEDZ SiĘ WIĘCEJ

Wizerunek Projekt graficzny Kodowanie Wdrożenie RWD

KJF-Fizjoterapia

Kursy języka francuskiego

DOWIEDZ SiĘ WIĘCEJ
POZNAJ WIĘCEJ

Współpracujmy, Działajmy,
TWRÓRZMY!

Wystarczy, że do nas napiszesz na kontakt@codenest.pl, skorzystasz z formularza albo zadzwonisz pod numer +48 664 037 347 Czekamy na wieści od Ciebie!

Twórzmy!

Dzień dobry, nazywam się. Proszę o kontakt ze mną
pod, lub . Piszę do Was