www

O projekcie

Klub Laurazja zrzesza wieloletnich, doświadczonych podróżników. W ramach klubu organizowane są wyjazdy trampingowe, krajoznawcze i tematyczne dla niewielkich grup klientów do Azji, Afryki i obu Ameryk.

Kluczową kwestią projektu było zaprezentowanie bogatej oferty wyjazdowej firmy i jej walorów. W odróżnieniu od konkurencji, Laurazja oferuje wyjazdy z ekspertami od danego regionu świata. Przewodnicy mają za zadanie przekazać uczestnikom unikalną wiedzę zdobywaną przez lata podróżowania. Przez co wyjazdy są atrakcyjne dla osób lubiących spędzać aktywnie czas wolny.

Kolejną aspektem projektu było ukazanie niesamowitych zdjęć wykonanych przez członków klubu, ponieważ niezaprzeczalnie zachęcają do wyjazdu. Ponad ton strona Laurazja obfituje w dużą ilość wartościowych darmowych materiałów tekstowych (Relacje, Leksykon, Biblioteka). Dobre zaprezentowanie tychże materiałów ma kluczowy wpływ na pozyskiwanie klientów, którzy szukając danych tematów, trafią na ofertę Laurazji.

Zakres prac

W ramach tego projektu wykonaliśmy:

Projekt graficzny

Kodowanie strony

Wdrożenie do CMS

Optymalizacja SEO

Serwis

Wideo-Pokaz

Technologie

Pragnąc sprostać wyzwaniu Klubu Laurazji i stworzyć stronę dostosowaną do ich potrzeb zastosowaliśmy następujące technologie:

Priorytetem było uzyskanie przejrzystej i prostej w użytkowaniu strony WWW. Zrezygnowaliśmy na rzecz tego ze zbędnych efektów, przejść i animacji. Kolejnym celem programistycznym była optymalizacja kodu, aby uzyskać jak najlepsze wyniki wyszukiwania w Google, które jest głównym źródłem pozyskiwania klientów.

Ponad to, aby zwiększyć liczbę informacji dla robotów wyszukiwarek, treści na stronach zostały opisane przy użyciu RichMarkTextów od schema.org, stosując JSON-LD.

Desktop

Rozwiązania

Specyfika projektu Laurazji, wymagania i oczekiwania jego użytkowników zaowocowały w kilka szczególnych elementów, które warto przedstawić.

Sprzężenie różnych rodzajów treści wedle Regionów/Krajów/Pilotów

Strona Laurazja obfituje w ogromną ilość darmowych informacji o świecie - relacje, galerie, biblioteka, leksykon. Pragnąć uzyskać konwersję osób poszukując informacji na klientów firmy, należało sprzężyc wszystkie materiały na stronie, aby użytkownik jak najwięcej czasu spędził na niej, zainteresował się działalnością Klubu i w końcu trafił na jego ofertę.

Interaktywna mapa destynacji

Niesamowita liczba destynacji i ofert wyjazdów którymi dysponuje Laurazja jest świetnie uwidoczniona w postaci interaktywnej mapy. Są na niej zaznaczone regiony oraz kraje dostępne w ofercie wraz z liczbą aktualnie sprzedawanych wyjazdów.

Segregacja ofert od najwcześniejszego wyjazdu

Na stronie ofert Laurazji znajduje się imponująca liczba wypraw, ponad to posiadają one turnusy, Daje to w efekcie ogromną liczbę dostępnych terminów wyjazdowych. Musiałyone zostać posegregowane po dacie najbliższego wyjazdu w stosunku do aktualnego dnia. Zrealizowaliśmy specjalny skrypt, który dwa razy dziennie odświeża listę ofertę i ustawią ją w odpowiednie kolejności.

Mobile

Wizerunek Strategia Projekt graficzny Kodowanie Wdrożenie RWD Optymalizacja SEO

Kurs Na Wschód

Poznaj prawą stronę mapy!

DOWIEDZ SiĘ WIĘCEJ

Wizerunek Projekt graficzny Kodowanie Wdrożenie RWD

KJF-Fizjoterapia

Kursy języka francuskiego

DOWIEDZ SiĘ WIĘCEJ

Projekt graficzny Kodowanie Wdrożenie

NetworkMasters

Szkolenia i wdrożenia IT

DOWIEDZ SiĘ WIĘCEJ
POZNAJ WIĘCEJ

Współpracujmy, Działajmy,
TWRÓRZMY!

Wystarczy, że do nas napiszesz na kontakt@codenest.pl, skorzystasz z formularza albo zadzwonisz pod numer +48 664 037 347 Czekamy na wieści od Ciebie!

Twórzmy!

Dzień dobry, nazywam się. Proszę o kontakt ze mną
pod, lub . Piszę do Was